Відкрити меню

Реставрація ванни Яремче

Реставрація ванни в Яремче

Реставрація ванни в Яремче по вулиці Тараса Шевченка. Це була звичайна чавунна ванна яка потребувала реставрації. На цю ванну я потратив 4 години. Спочатку все ретельно шліфується, та знежирюється. Потім заливається акрилом. Користуватись ванною можна вже через 36 год від початку реставрації. Замовити послугу по реставрації ванни можна замовити по номеру телефону на моєму сайті.

На виклик я стараюсь виїжджати якогома швидше. Якщо мені не получається приїхати на домовлений час, то я повідомляю заздалегідь. Ціную чужий час, тому що розумію обставини людей. Мені було б не приємно, якби мене обманув майстер, і не приїхав на домовлений час. Це не повага до людей, тому що кожен з нас має свої справи, та щось планує. Виїзд роблю власним транспортом. Якщо ви знаходитесь у досить віддаленому селі, то за виїзд прийдеться оплатити. Суму оплати ми обговоримо по телефону.

реставрація ванни яремче
реставрація ванни яремче 1
реставрація ванни яремче 1

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В ЯРЕМЧЕ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, КОСІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, СВАРИЧІВ, ТЛУМАЧ ТА БОЛЕХІВ. А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank