Відкрити меню

Реставрація ванни Тисмениця

Реставрація ванни в Тисмениці

Реставрація ванни в Тисмениці по вулиці Галицькій. Це була звичайна залізна ванна розміром 170 см. Проблем ніяких з нею не було. Реставрація тривала близько трьох години. Раніше ванна не була реставрована, тож реставрація була дешевшою. Категорично не рекомендую самостійно реставрувати ванну з простого балончика. Це не надійно! Це не на довго! І це не приємно коли під час прийняття ванни поруч з вами плавають частинки фарби.

Працюю також в околицях Тисмениці. На об’єкт виїжджаю сам своїм автомобілем.

покраска ванни тисмениця 1
покраска ванни тисмениця 2
покраска ванни тисмениця 3
покраска ванни тисмениця

А так виглядає реставрація ванни в Тисмениці після докладених мною зусиль. Ванна білосніжно-біла та приємна на дотик. Таке покриття послужить дуже довго якщо за ним правильно доглядати. Сьогодні є багато миючих засобів які допомагають нам правильно доглядати за акриловими ваннами. Завжди після реставрації ванни я розповідаю людям чим краще її мити. Також надаю інструкцію в форматі А4.

Реставрація ванни в Тисмениці
Реставрація ванни в Тисмениці 1
Реставрація ванни в Тисмениці 3
Реставрація ванни в Тисмениці 4

Якщо у вас залишились питання щодо реставрації вашої ванни, то я запрошую вас відвідати сторінку “FAG”, де ви знайдете відповіді на поширені запитання. Це значно зменшує час спілкування по телефону, тому що ви будете ознайомлені з важливими питаннями самостійно.

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В ТИСМЕНИЦІ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, КОСІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, БОЛЕХІВ, ВИГОДА, ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Також можете придбати акрил для самостійної реставрації ванни перейшовши по цій ссилці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank