Відкрити меню

Реставрація ванни Бурштин

Реставрація ванни в Бурштині

Реставрація ванни в Бурштині по вулиці Василя Стуса, 17. Це була стандартна чавунна ванна довжиною 170 см. Ще на етапі договору через телефон я завжди питаю людей чи була їхня ванна вже реставрована колись, та чи знімається сифон. Взагалі чи є навіть доступ до сифона. Тому що багато ванн є просто обмуровані без віконечка для доступу під саму ванну. В цьому випадку був встановлений старий чавунний сифон який просто не реально відкрутити, тому що за роки користування на з’єднанні утворюється іржа. Такий сифон обов’язково потрібно демонтувати та встановити новий пластмасовий.

В процесі реставрації ванни мені доведеться зняти сифон, тому що лишній акрил повинен стекти в баночку через отвір на дні ванни. Реставрація ванни в Бурштині відбувалась саме так.

Також слід зауважити, що реставрацію ванни не можливо зробили коли у вас протікає кран. Після заливання акрилом, ванна повинна перебувати в теплі та сухості 24 год. Я завжди для перестраховки обмотую кран декількома грубими кульками, щоб бути переконаним на 100% що ніякої води не попаде на відреставровану ванну. Буває таке що кран тече, і власник не має змоги купити новий. В такому випадку потрібно перекрити воду у всій квартирі на час поки ванна застигає.

покраска ванни в бурштині
покраска ванни в бурштині 1
покраска ванни в бурштині 2

Всі дефекти зашпакльовуються автомобільною шпаклівкою та зашліфовуються

покраска ванни в бурштині3
покраска ванни в бурштині 7

Результат не може не радувати око. Ванна гладенька та білосніжно біла. Все завдяки ретельній підготовці поверхні. Також велику роль відіграє якість матеріалу. Я використовую самий якісний акрил який тільки можна купити в нашій країні. Це фірма “Plastall”. З ним результат завжди буде ідеальним.

Якщо ви бажаєте самостійно відреставрувати свою ванну, то можете заказати оригінальний акрил в мене на сайті натиснувши на це посилання.

покраска ванни в бурштині 4
покраска ванни в бурштині 6

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В БУРШТИНІ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БОЛЕХІВ, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, КОСІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ. А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank