Відкрити меню

Реставрація ванни Рогатин

Реставрація ванни в Рогатині

Реставрація ванни в Рогатині по вулиці Тараса Шевченка. Ванна залізна довжиною 170см. Це була одна з не багатьох ванн яку я реставрував не своїм акрилом. Люди самі купили акрил для реставрації ванн. Деякі майстри відмовляються від такого, тому що привикли працювати своїм акрилом. Я завжди лояльно до цього ставлюсь.

Зауважте якщо я виконую відновлення ванни не своїм акрилом, то гарантії що все буде добре я не даю. Гарантії на 3 роки не буде. Думаю ви розумієте чому. Я не можу відповідати за чужий акрил. Можу відповідати тільки за свій матеріал фірми “PlastAll”.

Реставрація ванни в Рогатині
Реставрація ванни в Рогатині

Ось такий результат получився. Клієнти задоволені. Акрил гарно розтікся по ванні. Всі задоволені. Щоб замовити послугу по реставрації ванн, будь ласка зверніться до мене по номерах телефонів які вказані на сайті. Будьте готові що я попрошу відправити мені фотографії ванни. Користуюсь вайбером, телеграм та фейсбуком.

Реставрація ванни в Рогатині
Реставрація ванни в Рогатині

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В РОГАТИНІ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, КОСІВ, НАДВІРНА, БОЛЕХІВ, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank