Відкрити меню

Реставрація ванни Отинія

Реставрація ванни в Отинії.

Реставрація ванни в Отинії по вулиці Молодіжна. Власники доклали зусиль що виконати гарний ремонт ванної кімнати. За мною лишилось тільки відреставрувати саму ванну. Час роботи зайняв приблизно 3 години, і ванна як новенька.

Наливна ванна – метод реставрації ванни, що полягає в нанесенні рідкого склопластику на основі акрилу, який стікаючи вниз покриває поверхню ванни рівним шаром. Утворюється нове покриття за своїми характеристиками схоже на заводське.

Якщо ви бажаєте замовити послугу по реставрації ванн, то звертайтесь за номером телефону вказаним на сайті. Проконсультую, та дам відповіді на ваші питання. Також на тему реставрації ванн в мене на сайті ви можете знайти корисні статті. Запрошую вас їх почитати.

Реставрація ванни в Отинії

Ось так виглядає ванна після повної реставрації. Власники ванни були задоволені результатом. Користуватись такою ванною можна вже через 36 год. Не радиться перший місяць користування лити дуже гарячу воду. Акрил остаточно затвердне на протязі одного місяця. Це називається процес кристалізації.

Реставрація ванни в Отинії

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В ОТИНІЇ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, КАЛУШ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, КОСІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, СВАРИЧІВ ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank