Відкрити меню

Реставрація ванни Косів

Реставрація ванни в Косові

Реставрація ванни в Косові по вулиці Шашкевича. Це була залізна ванна розміром 150см. Як ви бачите ванна раніше вже була реставрована. Прийшлось докласти багато зусиль зусиль щоб здерти старий акрил. На стінках ванни він тримався дуже добре. Що не скажеш про стан самого дна ванни. Не можливо не замітити що дно ванни все темне, і чомусь без акрилу. А акрилу там нема, тому що дно не добре прошліфоване і покриття не тримається основи ванни. Мабуть “майстер” який проводив реставрацію полінувався ретельно пошліфувати дно ванни. Саме це і стало причиною того, що акрил почав відставати від ванни. Це сталось приблизно через 2 роки після реставрації.

Щоб такого не повторилось з цією ванною, я ретельно вишліфував дно. Потрібно було повністю вишліфувати чорноту. Саме через це і відстав акрил. Така праця зайняла набагато більше часу, але для мене важливо щоб ванна якомога більше часу була гарною, та тішила око власників.

Реставрація ванни в Косові
Реставрація ванни в Косові
Реставрація ванни в Косові
Реставрація ванни в Косові

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В КОСОВІ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, БОЛЕХІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, СВАРИЧІВ ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank