Відкрити меню

Реставрація ванни Городенка

Реставрація ванни в Городенці

Реставрація ванни в Городенці по вулиці Ринкова. Це була ванна розміром 170 см. Залізна радянська ванна яку потрібно було довести до ладу. Я з цим справився.

Як часто буває, мені доводиться реставрувати ванни, які вже були в реставрації. Найчастіше попадаються ванни які не якісно відреставровані. Тобто звичайним білим балончиком з фарбою який можжна купити на авторинку. Зазвичай люди самі проводять таке оновлення, тому що хочуть заощадити гроші. Як то кажуть “скупий платить двічі” , тому що такої обновки на довго не вистачить. Максимум на пів року.
Я пропоную тільки якісну реставрацію ванн і тільки якісним матеріалом фірми “PlastАll”. Метод “наливана ванна” зарекомендував себе дуже добре. Тисячі задоволених клієнтів. Тому реставрація ванни в Городенці проводиться тільки таким способом.

Реставрація ванни в Городенці
Реставрація ванни в Городенці

А ось так виглядає вже залита акрилом ванна. Зверніть увагу що реставрація робиться тільки у внутрішній чаші ванни. Якщо ви бажаєте оновити ванну ззовні то для цього можете придбати звичайний балончик, та самостійно розпилити його. Це можу зробити і я за додаткову платню.

Реставрація ванни в Городенці
Реставрація ванни в Городенці 1

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В ГОРОДЕНЦІ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, БОЛЕХІВ, КОЛОМИЯ, КОСІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank