Відкрити меню

Реставрація ванни Галич

Реставрація ванни в Галичі

Реставрація ванни в Галичі по вулиці Тараса Шевченка. Це просто жах! Як можна було довести ванну до таконо стану? Як можна було взагалі митись в такій ванні?! Мені от цікаво що в ній робили. Можливо кислоту заливали… Нема думок. Але факт залишається фактом, і маємо те що маємо.

Тішить те, що навіть такі запущені та ужасні ванни можливо привести до ладу. Якщо є доступ до сифона і він знімається, то ванну можна спасти. Як ви можете побачити на ванні присутня ржавчина. Щоб реставрація ванни в Галичі пройшла успішно, ржавчину обов’язково потрібно видалити! Якщо ванну ретельно не очистити, то з часом на місці ржавчини піддує акрил. Для очистки я використовую шліфпапір та електричний дрель. Все ретельно очищається та знежирюється.

Реставрація ванни в Галичі
Реставрація ванни в Галичі
Реставрація ванни в Галичі

Декілька годин праці, і ось він довгоочікуваний результат! Власники не повірили що це їхня ванна. Треба було зафіксувати ці емоції на відео. Це не можливо передати словами. Сказали що більше не допустять ванну до її попереднього стану. Щоб такого не сталось, потрібен ретельний догляд. Як правильно доглядати за ванною, ви можете почитати на моєму сайті перейшовши по цій ссилці.

Я даю гарантію 3 роки. Тобто я зобов’язуюсь оновити покриття якщо на протязі цього терміну акрил піддує або потріскає. Ви спитаєте чому тільки 3 роки. Інші майстри дають 5. Деякі дають навіть 10. Перевавжно це роблять фірми які наймають працівників. Ці працівники можуть попрацювати декілька місяців і звільнитись. Зрозуміло що ніхто не буде відповідати за його роботу, і як то кажуть “шукати потім вітер в полі”. В мене хоть 3 роки, але це реальний а не видуманий термін.

Реставрація ванни в Галичі
Реставрація ванни в Галичі

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В ГАЛИЧІ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, БОЛЕХІВ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, КОСІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank