Відкрити меню

Реставрація ванни Долина

Відновлення ванни акрилом в Долині

Відновлення ванни акрилом в Долині я проводив по вулиці Чорновола 18 . Долина досить затишне та чисте місто. Це мене приємно вразило. І ванна була не дуже сильно знищена. Об’кт виявився не дуже важким, але і не дуже легким. На дні ванни були присутні тріщини які потрібно було ретельно зашпаклювати та виконати якісну реставрацію ванни.

Дуже добре коли ванна обмурована цеглою, та закладена плиткою. В такому випадку провести реставрацію буде легше так як ванну получиться добре прогріти. Тепло буде триматися під ванною, і акрил добре застигатитиме. В обмурованій ванні є ще один плюс. Під час купання ванна довше триматиме тепло, та не буде швидко остивати.

Відновлення ванни акрилом в Долині 1
Відновлення ванни акрилом в Долині2
Відновлення ванни акрилом в Долині
Відновлення ванни акрилом в Долині 3

І ось після шліфування, знежирення та всіх підготовчих робіт настав час виконати відновлення ванни акрилом в Долині.
Сам процес заливання ванни акрилом займає приблизно 1 годину, і ось результат нової ванни. Користуватись ванною можна вже через 36 годин після реставрації. Бажано у ванну кімнату не заходити взагалі ,щоб нічого не пошкодило акрил поки він не застиг. Якщо є така можливіть, то користуватись водою на кухні.

Бувають випадки що ванною кімнатою необхідно користуватись так як у ній знаходиться і туалет. Саме така ситуація виникла на цьому об’єкті. Щоб вода не попала на ванну ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно закривати кришку унітаза перед злиттям води з бачка.

Це тільки декілька з порад які потрібно застосовувати в період коли акрил ще не затверд. Більш детальну інструкцію я надаю в паперовому вигляді в форматі А4 після виконання робіт.

Відновлення ванни акрилом в Долині 4
Відновлення ванни акрилом в Долині 5
Відновлення ванни акрилом в Долині 6

Раджу вам переглянути статтю: ЯКИЙ СПОСІБ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ВИБРАТИ?”

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В ДОЛИНІ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, БОЛЕХІВ, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, КОСІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Також можете придбати акрил для самостійної реставрації ванни перейшовши по цій ссилці.

Обговорення: 2 коментарі
  1. Мар'ян :

    Доброго дня. Коли можете реставрувати ванну у Долині?

    Відповіcти
    1. Доброго дня. Можу після нового року. Подзвоніть мені завтра. Тел 0950980453 або 0960732444 Віталій

      Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank