Відкрити меню

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Ремонт ванни в Івано-Франківську рідким акрилом “PlastAll”

Ремонт ванни в Івано-Франківську по вулиці Євгена Коновальця 128. Це була чугунна ванна розміром 170см. Ця ванна вже давно потребувала реставрації, так як вигляд її був плачевним. На ванні був присутній дуже сильний вапняний наліт. Не знаю чому так сталось, тому що в Івано-Франківську нема проблем за вапняком. Можливо за ванною погано доглядали. Я завжди рекомендую людям купити спеціальний засіб для акрилових ванн, та користуватись ним. Важливо після кожного прийняття ванни її ретельно помити. Так ванна послужить вам набагато довше.

Ремонт ванни в Івано-Франківську 4
Ремонт ванни в Івано-Франківську 3
відновленна ванна богородчани 3
відновленна ванна богородчани 2

Було не легко! Робота тривала приблизно 4 години .Тільки 2 години довелось зішліфовувати з ванни наліт щоб можна було якісно провести реставрацію ванни. Довелось використовувати самий менший номер шліф-паперу. Це номер 24 .
Для того щоб акрил міцно тримався основи ванни, на ній потрібно зробити образив. Тобто ванну перед заливанням акрилу потрібно ретельно перешліфути. Зробити так би мовити пори. Чим більше тим краще. Міцніше буде триматись акрилове покриття. Саме такий ремонт ванни в Івано-Франківську я провів і люди були задоволені.

Ремонт ванни в Івано-Франківську 1
Ремонт ванни в Івано-Франківську

А саме більше мене радує коли задоволені клієнти!

Виконую якісну реставрацію та ремонт ванн не тільки в Івано-Франківську, а також в таких містах як Калуш, Долина, Богородчани, Болехів, Рожнятів, Брошнів, Галич, Отинія, Бурштин, Городенка, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач та Яремче.Також багато інших сіл Івано-Франківської області

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank